ÎNAPOI LA CLUBURI

BUCURESTI - 24 CLUBURI

W CHARLES DE GAULLE

Str. Alexandrina, nr. 20-22

Telefon recepție: 0311 000 526

Email recepție: receptie.cdg@worldclass.ro

LU-VI
06:30 - 22:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Bogdan Tiu

E-mail: bogdan.tiu@worldclass.ro

W LE CLUB

Str. Aron Cotrus, nr. 51

Telefon recepție: 0728 600 638

Email recepție: receptie.leclub@worldclass.ro

LU-VI
07:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 21:00

Club Manager: Alina Ștefan

Telefon: 0744 530 334

E-mail: alina.stefan@worldclass.ro

DOWNTOWN

Calea Victoriei, nr. 63-81, în incinta Hotel Radisson Blu

Telefon recepție: 021 313 11 04

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 21:00

Club Manager: Dan Ciornei

E-mail: dan.ciornei@worldclass.ro

Sales Manager: Patricia Jipescu

Telefon: 0725 558 759

E-mail: patricia.jipescu@worldclass.ro

AT THE GRAND

Calea 13 Septembrie, nr. 90, în incinta Hotel JW Marriott

Telefon recepție: 0214 030 900

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 21:00

Club Manager: Laurențiu Ciocîrlan

E-mail: laurentiu.ciocirlan@worldclass.ro

Sales Manager: Nicoleta Dană

Telefon: 0734 302 230

E-mail: nicoleta.dana@worldclass.ro

ATLANTIS

Str. Erou Iancu Nicolae, nr. 12, Voluntari

Telefon recepție: 0727 010 101

LU-VI
07:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Ioana Ruse

Telefon: 0799 010 222

E-mail: ioana.ruse@worldclass.ro

Sales Manager: Paul Cărămizaru

Telefon: 0730 188 575

E-mail: paul.caramizaru@worldclass.ro

CARO

Bvd. Barbu Văcărescu, nr. 164A, în incinta Hotel Caro

Telefon recepție: 0744 771 144

Email recepție: receptie.caro@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 21:00

Club Manager: Oana Pădure

Telefon: 0754 227 454

E-mail: oana.padure@worldclass.ro

Sales Manager: Andrei Posdarie

Phone: +40 754 032 405

E-mail: andrei.posdarie@worldclass.ro

UPGROUND

Str. Fabrica de Glucoză, nr. 9-11

Telefon recepție: 0217 961 366

Email recepție: upground@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Raluca Roșca

Phone: +40 749 130 079

E-mail: raluca.rosca@worldclass.ro

Sales Manager: Marinela Avram

Telefon: 40 749 157 449

E-mail: marinela.avram@worldclass.ro

INCITY

Calea Dudești, nr. 188

Telefon recepție: 0311 000 190

Front Desk: 0733772475

Email recepție: incity@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 21:00

Club Manager: Elena Cîtea

Telefon: 0725 557 898

E-mail: elena.citea@worldclass.ro

Sales Manager: Cătălin Ioniță

Telefon: 0753 028 680

E-mail: catalin.ionita@worldclass.ro

PARKLAKE

Str. Liviu Rebreanu, Nr. 4

Telefon recepție: 0749 213 557

Recepție: 0311 029 439

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 22:00

Club Manager: Andreea Ambrono

Telefon: 0728 027 158

E-mail: andreea.ambrono@worldclass.ro

Sales Manager: Marinela Micu

Telefon: 0753 028 140

E-mail: marinela.micu@worldclass.ro

MILITARI

Bvd. Iuliu Maniu, nr. 546-560, în incinta Militari Shopping Center

Telefon recepție: 0311 019 275

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Georgiana Constantin

Telefon: 0735 209 002

E-mail: georgiana.constantin@worldclass.ro

Sales Manager: Roberta Grigoraș

Telefon: 0755 124 439

E-mail: roberta.grigoras@worldclass.ro

OTOPENI

Str. Polonă, nr. 23A, Otopeni

Telefon recepție: 021 311 50 10, 0749182182

Reception e-mail: receptie.otopeni@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 21:00

Club Manager: Gabriela Eftime

Telefon: 0751 215 235

E-mail: gabriela.eftime@worldclass.ro

Sales Manager: Corina Pană

Telefon: 0757 011 070

E-mail: corina.pana@worldclass.ro

MEGA MALL

Str. Pierre De Coubertin, nr. 3-5, în incinta Mega Mall

Telefon recepție: 0311 036 315, 0751245822

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 22:00

Club Manager: Angela Oprea

E-mail: angela.oprea@worldclass.ro

Sales Manager: Cristina Checiu, Irina Voicu

Phone: +40 730 188 616, 0747 041 961

E-mail: irina.voicu@worldclass.ro, cristina.checiu@worldclass.ro

TITAN

1 Decembrie 1918, nr. 33A, Sector 3

Front Desk: +40 311 050 911

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Alexandru Stănescu

E-mail: alexandru.stanescu@worldclass.ro

Sales Manager: Lavinia Chiosea, Alexandra Milea

Phone: +04 733 776 044, 0737 522 439

E-mail: lavinia.chiosea@worldclass.ro , alexandra.milea@worldclass.ro

ASMITA GARDENS

Bvd. Splaiul Unirii, nr. 168, în Complexul Rezidențial Asmita Gardens

Telefon recepție: 0720 501 253

Email recepție: receptie.asmita@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Mădălina Mina

Telefon: 0722 425 800

E-mail: madalina.mina@worldclass.ro

Sales Manager: Beatrice Baraboi

Telefon: 0746 255 933

E-mail: beatrice.baraboi@worldclass.ro

PLAZA ROMANIA

Bvd. Timișoara, nr. 26, în Plaza Mall

Telefon recepție: 0311 012 147

LU-VI
07:00 - 23:00
SA-DU
09:00 - 22:00

Club Manager: Cezara Popa

Telefon: 0730 188 592

E-mail: cezara.popa@worldclass.ro

Sales Manager: Daniela Iancu

Phone: +40 751 167 277

E-mail: daniela.iancu@worldclass.ro

SUDULUI

Șoseaua Olteniței, nr. 208, în clădirea Mega Image

Telefon recepție: 0311 000 542

Recepție: 0749 213 554

Email recepție: receptie.sudului@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Cosmin Brotnei

Telefon: 0730 050 677

E-mail: cosmin.brotnei@worldclass.ro

JOLIE VILLE

Str. Erou Iancu Nicolae, nr. 103bis, Pipera

Telefon recepție: 021 269 0131

Recepție 0731 832 299

Email recepție: receptie.jolieville@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Andreea Juretcu

Telefon: 0735 011 843,

E-mail: andreea.juretcu@worldclass.ro

PROMENADA

Calea Floreasca, nr. 246B, în Promenada Mall, etaj 2

Telefon recepție: +40 311 012 490

Email recepție: promenada@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 22:00

Club Manager: Cristian Bolfoș

Phone: +40 735 002 027

E-mail: cristian.bolfos@worldclass.ro

Sales Manager: Cristina Bârzoiu

Telefon: +40 724 288 588

E-mail: cristina.barzoiu@worldclass.ro

LUJERULUI

Bvd. Iuliu Maniu, nr. 19, în incinta Cora

Telefon recepție: 0314 381 747

Recepție: 0749 696 696

Email recepție: receptie.lujerului@worldclass.ro

LU-VI
07:00 - 22:00
SA-DU
09:00 - 18:00

Club Manager: Claudiu Vasile

Telefon: 0751 514 723

E-mail: claudiu.vasile@worldclass.ro

Sales Manager: Simona Taban

Telefon: +40 751 167 228

E-mail: simona.taban@worldclass.ro

AMERICA HOUSE

Şos. Nicolae Titulescu nr. 4-8, etaj 1, în clădirea America House

Telefon recepție: 021 539 0197

Email recepție: americahouse.reception@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 19:00

Club Manager: Ana Avramescu

Phone: +40 732 717 498

E-mail: ana.avramescu@worldclass.ro

Sales Manager: Elena Cirneală

Phone: +40751 154 754

E-mail: elena.cirneala@worldclass.ro

PIPERA PLAZA

Șos. București Nord, nr. 14, Voluntari

Telefon recepție: 031 101 90 30

Email recepție: receptie.pipera@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 18:00

Club Manager: Alexandru Dinu

Phone: +40 730 188 615

E-mail: alexandru.dinu@worldclass.ro

AFI COTROCENI

Bvd. Vasile Milea, nr. 4

Telefon recepție: 031 103 64 02
E-mail: receptie.afi@worldclass.ro

Reception e-mail: receptie.afi@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 22:00

Club Manager: Cristina Ristu

Telefon: 0747 041 962

E-mail: cristina.ristu@worldclass.ro

Sales Manager: Alexandru Rosca

Phone: 0747 041 963

E-mail: alexandru.rosca@worldclass.ro

BUCURESTI MALL

Calea Vitan 55-59, București

Telefon recepție: 031 101 2018

Contact Recepție: 031 101 2017

LU-VI
07:00 – 22:00
SA-DU
08:00 - 21:00

Club Manager: Monica Petre

Telefon: 0747 295 370

E-mail: monica.petre@worldclass.ro

TITAN PARK

Liviu Rebreanu, nr.6 A, etaj 4

Front Desk: 074 476 1038

Email recepție: receptie.titanpark@worldclass.ro

LU-VI
07:00 - 22:30
SA
09:00-21:00
DU
09:00-18:00

Club Manager: Alexandra Badicu

Phone: 0744 519 194

E-mail: alexandra.badicu@worldclass.ro

Sales Manager: Andreea Dumitrescu

Phone: 074 476 5835

E-mail: andreea.dumitrescu@worldclass.ro

CLUJ-NAPOCA - 3 cluburi

IULIUS CLUJ

Strada Alex. Vaida Voievod, nr. 53-55

Recepție: +40 264 555 344

Recepție: +40 264 555 345

LU-VI
07:00-23:00
SA-DU
08:00-21:00

Club Manager: Maria Chiuzbaian

Telefon: +40 721 337 864

E-mail: maria.chiuzbaian@worldclass.ro

Sales Manager Letitia Rotar

Telefon: +40 720 501 191

E-mail: Letita.rotar@worldclass.ro

BELVEDERE CLUJ

Strada Călărașilor, nr. 1

Recepție: +40 264 433 285
+40 757 116 618

Email: receptie.belvedere@worldclass.ro

LU-VI
06:00-23:00
SA-DU
08:00-20:00

Club Manager Oana Bobiș

Telefon: +40 756 142 159

E-mail: oana.bobis@worldclass.ro

VIVO CLUJ

În incinta Vivo (fost Polus) Strada Avram Iancu, nr. 492-500

Recepție: 0731 320 888

LU-VI
07:00-23:00
SA-DU
08:00-21:00

Club manager: Stefana Muntean

Telefon: +40 749 029 494

E-mail: Stefana.muntean@worldclass.ro

Sales Manager Nicolet Varteniuc

Telefon: +40 730 188 610

E-mail: Nicolet.varteniuc@worldclass.ro

Alte orase - 4 cluburi

TIMIȘOARA

Strada Demetriade, nr. 1, În incinta Iulius Mall, etaj 2

Recepție: +40 356 100 671

E-mail: receptie.timisoara@worldclass.ro

LU-VI
07:00-22:00
SA-DU
08:00-21:00

Club Manager: Dorin Luca

Telefon: +40 731 630 528

E-mail: dorin.luca@worldclass.ro

Sales Manager Andreea Calin

Telefon: +40 731 630 526

E-mail: andreea.calin@worldclass.ro

IAȘI

Strada Anastasie Panu, nr. 31

Recepție: +40 232 210 765

E-mail: receptie.iasi@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 22:00
SA
08:00 - 19:00
DU
08:00 - 19:00

Club Manager Gabriela Florescu

Telefon: +40 753 164 024

E-mail: gabriela.florescu@worldclass.ro

PLOIEȘTI

Strada Calomfirescu, nr. 2, În incinta AFI Palace

Recepție: 0756134830

E-mail: receptie.ploiesti@worldclass.ro

LU-JO
07:00-22:00
VIN
07:00-23:00
SA
09:00-23:00
DU
09:00-22:00

Club Manager Anca Burlacu

Telefon: +40 726 233 395

E-mail: anca.burlacu@worldclass.ro

CONSTANȚA

Bvd. Alexandru Lăpușneanu, nr. 116C, În incinta City Park Mall

Recepție: +40 723 689 211

LU-VI
06:00-23:00
SA-DU
08:00-22:00

Club Manager Alexandru Vlad

Telefon: +40 737 466 736

E-mail: alexandru.vlad@worldclass.ro

Sales Manager Corina Ioniță

Telefon: 0749 153 515

E-mail: corina.ionita@worldclass.ro