INAPOI LA CLUBURI

BUCUREŞTI - 21 CLUBURI

W CHARLES DE GAULLE

Str. Alexandrina, nr. 20-22

Contact: 0311 000 526

LU-VI
07:00 - 21:00
SA-DU
08:00 - 18:00

Club Manager: Bogdan Tiu

Telefon: 0722 855 256

E-mail: bogdan.tiu@worldclass.ro

W LE CLUB

Șos. Nordului, nr. 120

Contact: 0728 600 638

LU-VI
07:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Alina Ștefan

Telefon: 0744 530 334

E-mail: alina.stefan@worldclass.ro

DOWNTOWN

Calea Victoriei, nr. 63-81, în incinta Hotel Radisson Blu

Contact: 0213 131 104

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 21:00

Club Manager: Dan Ciornei

Telefon: 0728 837 772

E-mail: dan.ciornei@worldclass.ro

Sales Manager: Patricia Jipescu

Telefon: 0725 558 759

E-mail: patricia.jipescu@worldclass.ro

AT THE GRAND

Calea 13 Septembrie, nr. 90, în incinta Hotel JW Marriott

Contact: 0214 030 900

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 21:00

Club Manager: Laurențiu Ciocîrlan

E-mail: laurentiu.ciocirlan@worldclass.ro

Sales Manager: Oana Dumitrescu

Telefon: 0734 302 230

E-mail: oana.dumitrescu@worldclass.ro

ATLANTIS

Str. Erou Iancu Nicolae, nr. 12, Voluntari

Contact: 0727 010 101

LU-VI
06:30 - 23:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Marius Georgescu

Telefon: 0730 188 575

E-mail: marius.georgescu@worldclass.ro

CARO

Bvd. Barbu Văcărescu, nr. 164A, în incinta Hotel Caro

Contact: 0744 771 144

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 21:00

Club Manager: Oana Pădure

Telefon: 0754 227 454

E-mail: oana.padure@worldclass.ro

Sales Manager: Alexandru Dinu

Telefon: 0784 098 652

E-mail: alexandru.dinu@worldclass.ro

UPGROUND

Str. Fabrica de Glucoză, nr. 9-11

Contact: 0217 961 366

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Cătălina Trupină

Telefon: 0725 558 168

E-mail: catalina.trupina@worldclass.ro

Sales Manager: Gabriela Serban

Telefon: 0749 157 449

E-mail: gabriela.serban@worldclass.ro

INCITY

Calea Dudești, nr. 188

Contact: 0311 000 190

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 21:00

Club Manager: Ioana Ignat

Telefon: 0725 557 898

E-mail: ioana.ignat@worldclass.ro

Sales Manager: Cătălin Ioniță

Telefon: 0753 028 680

E-mail: catalin.ionita@worldclass.ro

PARKLAKE

Str. Liviu Rebreanu, Nr. 4

Contact: 0749 213 557

Recepţie: 0311 029 439

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 22:00

Club Manager: Andreea Ambrono

Telefon: 0728 027 158

E-mail: andreea.ambrono@worldclass.ro

Sales Manager: Marinela Micu

Telefon: 0753 028 140

E-mail: marinela.micu@worldclass.ro

MILITARI

Bvd. Iuliu Maniu, nr. 546-560, în incinta Militari Shopping Center

Contact: 0311 019 275

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Georgiana Constantin

Telefon: 0735 209 002

E-mail: georgiana.constantin@worldclass.ro

Sales Manager: Roberta Grigoraș

Telefon: 0755 124 439

E-mail: roberta.grigoras@worldclass.ro

OTOPENI

Str. Polonă, nr. 23A, Otopeni

Contact: 021 311 50 11,

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 21:00

Club Manager: Gabriela Eftime

Telefon: 0751 215 235

E-mail: receptie.otopeni@worldclass.ro

MEGA MALL

Str. Pierre De Coubertin, nr. 3-5, în incinta Mega Mall

Contact: 0311 036 315

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 22:00

Club Manager: Lavinia Negrilă

Telefon: 0729 618 700

E-mail: lavinia.negrila@worldclass.ro

Sales Manager: Raluca Roșca

Telefon: 0730 188 616

E-mail: raluca.rosca@worldclass.ro

TITAN

Bvd. 1 Decembrie 1918, nr. 33A

Contact: 0311 050 911

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Alexandru Stănescu

Telefon: 0736 880 788

E-mail: alexandru.stanescu@worldclass.ro

Sales Manager: Monica Petre

Telefon: 0737 522 439

E-mail: monica.petre@worldclass.ro

ASMITA GARDENS

Bvd. Splaiul Unirii, nr. 168, în Complexul Rezidențial Asmita Gardens

Contact: 0311 029 401

Recepţie: 0720 501 253

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Mădălina Mina

Telefon: 0722 425 800

E-mail: madalina.mina@worldclass.ro

PLAZA ROMANIA

Bvd. Timișoara, nr. 26, în Plaza Mall

Contact: 0311 012 147

LU-VI
07:00 - 23:00
SA-DU
09:00 - 22:00

Club Manager: Serban Radulescu

E-mail: serban.radulescu@worldclass.ro

Sales Manager: Cezara Popa

Telefon: 0730 188 592

E-mail: cezara.popa@worldclass.ro

SUDULUI

Șoseaua Olteniței, nr. 208, în clădirea Mega Image

Contact: 0311 000 542

Recepţie: 0749 213 554

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Cosmin Brotnei

Telefon: 0730 050 677

E-mail: cosmin.brotnei@worldclass.ro

JOLIE VILLE

Str. Erou Iancu Nicolae, nr. 103bis, Pipera

Contact: 021 269 01 60

Recepţie: 0731 832 299

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 20:00

Club Manager: Andreea Dascalov

Telefon: 0735 011 843,

E-mail: andreea.dascalov@worldclass.ro

PROMENADA

Calea Floreasca, nr. 246B, în Promenada Mall, etaj 2

Contact: +40 311 012 490

LU-VI
06:00 - 23:00
SA-DU
08:00 - 22:00

Sales Manager: Aura Dinișor

Telefon: +40 724 288 588

E-mail: aura.dinisor@worldclass.ro

LUJERULUI

Bvd. Iuliu Maniu, nr. 19, în incinta Cora

Contact: 0314 381 747

Recepţie: 0749 696 696

LU-VI
07:00 - 22:00
SA-DU
09:00 - 18:00

Club Manager: Claudiu Vasile

Telefon: 0751 514 723

E-mail: claudiu.vasile@worldclass.ro

AMERICA HOUSE

Şos. Nicolae Titulescu nr. 4-8, etaj 1, în clădirea America House

Contact: 0215 390 198

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 19:00

Club Manager: Angela Oprea

Telefon: 0732 717 498

E-mail: angela.oprea@worldclass.ro

PIPERA PLAZA

Șos. București Nord, nr. 14, Voluntari

Contact: 031 101 90 30

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00 - 18:00

Club Manager: Cristina Ristu

Telefon: 0730 188 615

E-mail: cristina.ristu@worldclass.ro

CLUJ-NAPOCA - 3 CLUBURI

IULIUS CLUJ

Strada Alex. Vaida Voievod, nr. 53-55

Contact: +40 264 555 344

Recepţie: +40 264 555 345

LU-VI
07:00-23:00
SA-DU
08:00-21:00

Club Manager: Maria Chiuzbaian

Telefon: +40 721 337 864

E-mail: maria.chiuzbaian@worldclass.ro

Sales Manager Ștefana Muntean

Telefon: +40 720 501 191

E-mail: stefana.muntean@worldclass.ro

BELVEDERE CLUJ

Strada Călărașilor, nr. 1

Contact: +40 264 433 285

Email: receptie.belvedere@worldclass.ro

LU-VI
06:00-23:00
SA-DU
08:00-20:00

Club Manager Oana Bobiș

Telefon: +40 756 142 159

E-mail: oana.bobis@worldclass.ro

POLUS CLUJ

În incinta Vivo (fost Polus) Strada Avram Iancu, nr. 492-500

Contact: +40 364 111 450

LU-VI
07:00-23:00
SA-DU
08:00-21:00

Club Manager: Maria Chiuzbaian

Telefon: +40 721 337 864

E-mail: maria.chiuzbaian@worldclass.ro

Sales Manager Andrea Obreja

Telefon: +40 730 188 610

E-mail: andrea.obreja@worldclass.ro

ALTE ORAȘE - 6 CLUBURI

TIMIŞOARA

Strada Demetriade, nr. 1, În incinta Iulius Mall, etaj 2

Contact: +40 356 100 671

E-mail: receptie.timisoara@worldclass.ro

LU-VI
07:00-22:00
SA-DU
08:00-21:00

Sales Manager Mădălina Socol

Telefon: +40 731 630 526

E-mail: madalina.socol@worldclass.ro

BACĂU

Strada Milcov, nr. 2-4, În incinta Galeriilor Cora

Contact: +40 742 273 273

E-mail receptie.bacau@worldclass.ro

LU-VI
08.00-22.00
SA-DU
09:00-18:00

Club Manager Oana Hura

Telefon: +40 740 918 034

E-mail oana.hura@worldclass.ro

PLOIEŞTI

Strada Calomfirescu, nr. 2, În incinta AFI Palace

Contact: +40 743 434 353

E-mail: receptie.ploiesti@worldclass.ro

LU-VI
07:00-23:00
SA-DU
09:00-23:00

Club Manager Anca Burlacu

Telefon: +40 726 233 395

E-mail: anca.burlacu@worldclass.ro

CRAIOVA

Calea București, nr. 80, În incinta Electroputere Parc

Contact: +40 741 969 696

E-mail: receptie.craiova@worldclass.ro

LU-VI
08:00-22:00
SA-DU
09:00-20:00

Club Manager Mircea Drăgan

Telefon: +40 751 513 344

E-mail: mircea.dragan@worldclass.ro

IAŞI

Strada Anastasie Panu, nr. 31

Contact: +40 232 210 765

E-mail: receptie.iasi@worldclass.ro

LU-VI
06:00 - 22:00
SA-DU
08:00-19:00

Club Manager Gabriela Florescu

Telefon: +40 753 164 024

E-mail: gabriela.florescu@worldclass.ro

Sales Manager Mihaela Grigoraș

Telefon: +40 749 071 093

E-mail: mihaela.grigoraș@worldclass.ro

CONSTANTA

Bvd. Alexandru Lăpușneanu, nr. 116C, În incinta City Park Mall

Recepție: +40 723 689 211

LU-VI
06:00-23:00
SA-DU
08:00-22:00

Club Manager Alexandru Vlad

Telefon: +40 737 466 736

E-mail: alexandru.vlad@worldclass.ro

SELECTEAZA PACHETUL DIN CÂMPUL DE MAI JOS