ORAR GROUP TRAINING

 

Sudului SAPTAMANA 03 / 16.01.2017 - 22.01.2017

Pentru a afla mai multe detalii despre o clasă din orarul de mai jos, faceţi click pe numele clasei şi se va deschide o fereastră cu mai multe detalii.

Pentru a face o rezervare pentru participarea la o clasă, faceţi click pe butonulREZERVĂ ACUM şi completaţi formularul de rezervare. În urma efectuării rezervării veţi primi un e-mail de confirmare cu detaliile rezervării şi cu link-ul pentru anularea participării (dacă e cazul).

Începând cu 27.04.2014, puteţi face rezervări ONLINE în fiecare zi, pentru clasele din ziua următoare, începând cu ora 22:00, de luni până vineri, şi începând cu ora 19:00, sâmbătă şi duminică, şi până înainte cu o oră de începerea clasei. 

Dacă după efectuarea rezervării nu mai puteţi participa la clasă, vă rugăm anulaţi rezervarea folosind linkul din e-mailul de confirmare a rezervării sau la recepţia clubului. Puteţi să anulaţi ONLINE o rezervare fără nicio penalizare până cu maxim 2 ore înainte de începerea clasei sau la RECEPŢIE până cu 30 de minute înainte de începerea clasei. În cazul în care nu aveţi acces la adresa de e-mail, puteţi face rezervări din contul dvs. World Class. 

Puteţi vizualiza penalizările active şi limetele abonamentului (numărul maxim de penalizări permise şi perioada de suspendare a posibilităţii de rezervare online) în contul dvs. World Class.

Pentru orice alte detalii vă rugăm să întrebaţi la recepţie.

 
hour Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
07:00
BOSU,
IRINA SANDU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
BOSU
Instructor
IRINA SANDU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYPUMP™,
ELENA TRINCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
BODYPUMP™
Instructor
ELENA TRINCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
10:00
TRX,
ELENA TRINCA,
45 min, QUEENAX
Sudului

Class
TRX
Instructor
ELENA TRINCA

Location
QUEENAX

Duration
45 min

close this window
 
ZUMBA,
ANA MARIA CALIN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
ZUMBA
Instructor
ANA MARIA CALIN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
YOGA,
EVELINA RUSTEM,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
YOGA
Instructor
EVELINA RUSTEM

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
11:00
PILATES,
CORINA CONSTANTIN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
PILATES
Instructor
CORINA CONSTANTIN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYPUMP™,
DENISA DRAGOLICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
BODYPUMP™
Instructor
DENISA DRAGOLICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
12:00
BODYPUMP™,
MIRCEA ZAMFIR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
BODYPUMP™
Instructor
MIRCEA ZAMFIR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
TRX,
GABRIEL PANA,
60 min, QUEENAX
Sudului

Class
TRX
Instructor
GABRIEL PANA

Location
QUEENAX

Duration
60 min

close this window
BODYPUMP™,
MIRCEA ZAMFIR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
BODYPUMP™
Instructor
MIRCEA ZAMFIR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYPUMP™,
ELENA TRINCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
BODYPUMP™
Instructor
ELENA TRINCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYCOMBAT™,
RAUL CORMOS,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
BODYCOMBAT™
Instructor
RAUL CORMOS

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
13:00
BAG BOXING,
MIHNEA BEER,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
BAG BOXING
Instructor
MIHNEA BEER

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
C-CORE,
SILVIA TINCA,
45 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
C-CORE
Instructor
SILVIA TINCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
14:00
INTERVAL,
MIHNEA BEER,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
INTERVAL
Instructor
MIHNEA BEER

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
MARILENA NICOARA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
PILATES
Instructor
MARILENA NICOARA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
18:00
CXWORX™,
ANCA SURDU,
30 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
CXWORX™
Instructor
ANCA SURDU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
INTERVAL,
MIHAI CIORNEI,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
INTERVAL
Instructor
MIHAI CIORNEI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BOSU,
ELENA TRINCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
BOSU
Instructor
ELENA TRINCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
GRIT™ STRENGTH,
ANCA SURDU,
30 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
GRIT™ STRENGTH
Instructor
ANCA SURDU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
PILATES,
CORINA CONSTANTIN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
PILATES
Instructor
CORINA CONSTANTIN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
18:30
GRIT™ STRENGTH,
ANCA SURDU,
30 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
GRIT™ STRENGTH
Instructor
ANCA SURDU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
CXWORX™,
ANCA SURDU,
30 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
CXWORX™
Instructor
ANCA SURDU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
19:00
INTERVAL,
MARILENA NICOARA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
INTERVAL
Instructor
MARILENA NICOARA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BAG BOXING,
MIHNEA BEER,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
BAG BOXING
Instructor
MIHNEA BEER

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
 
TRX,
FLORIN IONESCU,
45 min, QUEENAX
Sudului

Class
TRX
Instructor
FLORIN IONESCU

Location
QUEENAX

Duration
45 min

close this window
ZUMBA,
IOANA CHITU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
ZUMBA
Instructor
IOANA CHITU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYCOMBAT™,
VALERICA SABO,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
BODYCOMBAT™
Instructor
VALERICA SABO

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
TRX,
ELENA TRINCA,
45 min, QUEENAX
Sudului

Class
TRX
Instructor
ELENA TRINCA

Location
QUEENAX

Duration
45 min

close this window
 
METABOLIC WORKOUT,
SILVIA TINCA,
45 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
METABOLIC WORKOUT
Instructor
SILVIA TINCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
20:00
BODYPUMP™,
DENISA DRAGOLICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
BODYPUMP™
Instructor
DENISA DRAGOLICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
YOGA,
EVELINA RUSTEM,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
YOGA
Instructor
EVELINA RUSTEM

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
DIANA SPIRIDON,
60 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
PILATES
Instructor
DIANA SPIRIDON

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODY PUMP,
ILINCA HOTARAN,
60 min, AEROBIC STUDIO
REZERVĂ »
Sudului

Class
BODY PUMP
Instructor
ILINCA HOTARAN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

REZERVĂ » close this window
C-CORE,
SILVIA TINCA,
45 min, AEROBIC STUDIO
Sudului

Class
C-CORE
Instructor
SILVIA TINCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
16.01.2017 10:50:13


Hervis
 
hour Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
07:00
HIGH END ENDURANCE/ HEE,
GABRIEL PANA,
60 min, CYCLING STUDIO
Sudului

Class
HIGH END ENDURANCE/ HEE
Instructor
GABRIEL PANA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
SILVIU CALIN,
60 min, CYCLING STUDIO
Sudului

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
SILVIU CALIN

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
12:00
FARTLEK,
PETER AMBJORN,
60 min, CYCLING STUDIO
Sudului

Class
FARTLEK
Instructor
PETER AMBJORN

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FAT BURN/ LEE,
MARIANA ESANU,
60 min, CYCLING STUDIO
Sudului

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
MARIANA ESANU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HILL,
IRINA SANDU,
60 min, CYCLING STUDIO
Sudului

Class
HILL
Instructor
IRINA SANDU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:00
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
MARCEL CHIRANOV,
60 min, CYCLING STUDIO
Sudului

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
MARCEL CHIRANOV

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FAT BURN/ LEE,
IRINA SANDU,
60 min, CYCLING STUDIO
Sudului

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
IRINA SANDU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FARTLEK,
ILINCA HOTARAN,
60 min, CYCLING STUDIO
Sudului

Class
FARTLEK
Instructor
ILINCA HOTARAN

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HILL,
LUCIAN HUGEANU HALAS,
60 min, CYCLING STUDIO
Sudului

Class
HILL
Instructor
LUCIAN HUGEANU HALAS

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:30
HIGH END ENDURANCE/ HEE,
MIHAI CIORNEI,
60 min, CYCLING STUDIO
Sudului

Class
HIGH END ENDURANCE/ HEE
Instructor
MIHAI CIORNEI

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
16.01.2017 10:50:13


 

Programul claselor este indisponibil.






*Dacă nu ştiţi ce adresa de e-mail aţi specificat pentru profilul dvs., vă rugăm să o solicitaţi la recepţia clubului. IMPORTANT : Trebuie să aveţi o adresă de e-mail unică; nu folosiţi aceeaşi adresă de e-mail pentru membri diferiţi.

**Dacă nu aveţi codul pin, vă rugăm să îl solicitaţi la recepţia clubului.

Pentru a face o rezervare trebuie să completaţi adresa dvs. de e-mail şi codul pin.
Puteţi face rezervări doar pentru clasele care încep în următoarele 24 de ore. Dupa salvarea rezervării, veţi primi un e-mail de confirmare.
Daca nu puteţi participa, vă rugăm anulaţi rezervarea folosind linkul din e-mailul de confirmare a rezervării sau la recepţia clubului.

IMPORTANT : Vă rugăm să verificaţi numarul de absenţe pentru rezervarile on-line la care sistemul nu vă va mai permite sa faceţi rezervări în secţiunea `Penalizări clase group fitness`.


 

Anulare rezervare clase group fitness






În cazul în care nu vă mai puteţi prezenta la o clasă pentru care aveţi rezervare facută online, folosiţi formularul de anulare alăturat pentru a anula prezentarea.
Anularea unei rezervări se poate face cu maxim 2 ore înainte de ora la care se desfăşoara clasa. Dupa aceea puteţi anula doar la recepţia clubului.
Este bine să anulaţi o rezervare daca nu vă puteţi prezenta, astfel evitaţi să fiţi penalizaţi de sistem şi să nu mai puteţi efectua rezervări online pentru clasele de aerobic şi cycling.


 
 

PARTENERII NOŞTRI

 

PARTENERI MEDIA

 

WORLD CLASS INTERNATIONAL : BELGIUM | CROATIA | CZECH REPUBLIC | FRANCE | HUNGARY | POLAND | ROMANIA | SERBIA | SWEDEN

 
 
 
x

WorldClass.ro foloseste COOKIES. Navigand in continuare, va exprimati acordul pentru folosirea acestora. Afla detalii >