ORAR GROUP TRAINING

 

Otopeni SAPTAMANA 03 / 16.01.2017 - 22.01.2017

 
hour Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
08:00
HYDRO RIDER,
CORINA NEDELCU,
60 min, POOL
Otopeni

Class
HYDRO RIDER
Instructor
CORINA NEDELCU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
AQUA,
DIANA MANALAU,
60 min, POOL
Otopeni

Class
AQUA
Instructor
DIANA MANALAU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
AQUA,
CORINA NEDELCU,
60 min, POOL
Otopeni

Class
AQUA
Instructor
CORINA NEDELCU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
09:00
BOSU,
ELIZA LUCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
BOSU
Instructor
ELIZA LUCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
YOGA,
ALEXANDRU FILIMON,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
YOGA
Instructor
ALEXANDRU FILIMON

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODY PUMP,
DELIA TURCOMAN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
BODY PUMP
Instructor
DELIA TURCOMAN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BOSU,
ELIZA LUCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
BOSU
Instructor
ELIZA LUCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
HYDRO RIDER,
DIANA MANALAU,
60 min, POOL
Otopeni

Class
HYDRO RIDER
Instructor
DIANA MANALAU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
10:00
AQUA,
DIANA MANALAU,
60 min, POOL
Otopeni

Class
AQUA
Instructor
DIANA MANALAU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
C CORE,
ADRIAN BOROZAN,
50 min, SMALL STUDIO
Otopeni

Class
C CORE
Instructor
ADRIAN BOROZAN

Location
SMALL STUDIO

Duration
50 min

close this window
INTERVAL,
ELIZA LUCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
INTERVAL
Instructor
ELIZA LUCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
INTERVAL,
ELIZA LUCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
INTERVAL
Instructor
ELIZA LUCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
10:05
INTERVAL,
ELIZA LUCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
INTERVAL
Instructor
ELIZA LUCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
CORINA NEDELCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
PILATES
Instructor
CORINA NEDELCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
ZUMBA,
CRISTINA MUSTATEA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
ZUMBA
Instructor
CRISTINA MUSTATEA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
ZUMBA,
CRISTINA MUSTATEA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
ZUMBA
Instructor
CRISTINA MUSTATEA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
11:00
AQUA,
DIANA MANALAU,
60 min, POOL
Otopeni

Class
AQUA
Instructor
DIANA MANALAU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
HEALTHY SPINE (BACK SOLUTIONS),
CRISTIAN STAMATE,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
HEALTHY SPINE (BACK SOLUTIONS)
Instructor
CRISTIAN STAMATE

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
STEP,
ELIZA LUCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
STEP
Instructor
ELIZA LUCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
11:05
KHAI BO,
ADRIAN BOROZAN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
KHAI BO
Instructor
ADRIAN BOROZAN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
11:10
C CORE,
CORINA NEDELCU,
50 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
C CORE
Instructor
CORINA NEDELCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
50 min

close this window
PILATES,
CORINA NEDELCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
PILATES
Instructor
CORINA NEDELCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
11:15
YOGA,
ALEXANDRU FILIMON,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
YOGA
Instructor
ALEXANDRU FILIMON

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
12:00
CIRCUIT,
ELIZA LUCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
CIRCUIT
Instructor
ELIZA LUCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
12:10
C CORE,
ROBERT BANU,
50 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
C CORE
Instructor
ROBERT BANU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
50 min

close this window
13:15
PILATES,
CORINA NEDELCU,
60 min, SMALL STUDIO
Otopeni

Class
PILATES
Instructor
CORINA NEDELCU

Location
SMALL STUDIO

Duration
60 min

close this window
18:00
C CORE,
CORINA NEDELCU,
50 min, SMALL STUDIO
Otopeni

Class
C CORE
Instructor
CORINA NEDELCU

Location
SMALL STUDIO

Duration
50 min

close this window
STEP,
CORINA NEDELCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
STEP
Instructor
CORINA NEDELCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODY PUMP,
CRISTIAN CROITORU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
BODY PUMP
Instructor
CRISTIAN CROITORU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
INTERVAL,
ROBERT BANU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
INTERVAL
Instructor
ROBERT BANU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
CXWORX™,
VALERICA SABO,
30 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
CXWORX™
Instructor
VALERICA SABO

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
18:30
BODY PUMP,
ELIZA LUCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
BODY PUMP
Instructor
ELIZA LUCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
18:35
BODY PUMP,
ELIZA LUCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
BODY PUMP
Instructor
ELIZA LUCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:00
PORT DE BRAS,
ILEANA ROSU,
60 min, SMALL STUDIO
Otopeni

Class
PORT DE BRAS
Instructor
ILEANA ROSU

Location
SMALL STUDIO

Duration
60 min

close this window
HYDRO RIDER,
ILEANA ROSU,
60 min, POOL
Otopeni

Class
HYDRO RIDER
Instructor
ILEANA ROSU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
 
REBOUND,
CORINA NEDELCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
REBOUND
Instructor
CORINA NEDELCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
 
C CORE,
ROBERT BANU,
50 min, SMALL STUDIO
Otopeni

Class
C CORE
Instructor
ROBERT BANU

Location
SMALL STUDIO

Duration
50 min

close this window
PILATES,
OANA STAMATE,
60 min, SMALL STUDIO
Otopeni

Class
PILATES
Instructor
OANA STAMATE

Location
SMALL STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:05
BOSU,
ELIZA LUCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
BOSU
Instructor
ELIZA LUCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
METABOLIC WORKOUT,
CRISTIAN CROITORU,
45 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
METABOLIC WORKOUT
Instructor
CRISTIAN CROITORU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
19:35
INTERVAL,
ELIZA LUCA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Otopeni

Class
INTERVAL
Instructor
ELIZA LUCA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
20:00
AQUA,
DIANA MANALAU,
60 min, POOL
Otopeni

Class
AQUA
Instructor
DIANA MANALAU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
PILATES,
ILEANA ROSU,
60 min, AEROBIC STUDIO
REZERVĂ »
Otopeni

Class
PILATES
Instructor
ILEANA ROSU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

REZERVĂ » close this window
20:30
YOGA,
ALEXANDRU FILIMON,
60 min, SMALL STUDIO
Otopeni

Class
YOGA
Instructor
ALEXANDRU FILIMON

Location
SMALL STUDIO

Duration
60 min

close this window
19.01.2017 11:20:13


Hervis
 
hour Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
10:00
CYCLING,
ADRIAN BOROZAN,
60 min, CYCLING STUDIO
Otopeni

Class
CYCLING
Instructor
ADRIAN BOROZAN

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
CYCLING,
ANDREI PENU,
60 min, CYCLING STUDIO
Otopeni

Class
CYCLING
Instructor
ANDREI PENU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
CYCLING,
RADU GULIE,
60 min, CYCLING STUDIO
Otopeni

Class
CYCLING
Instructor
RADU GULIE

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:00
CYCLING,
CORINA NEDELCU,
60 min, CYCLING STUDIO
Otopeni

Class
CYCLING
Instructor
CORINA NEDELCU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:30
CYCLING,
CIPRIAN NITA,
60 min, CYCLING STUDIO
REZERVĂ »
Otopeni

Class
CYCLING
Instructor
CIPRIAN NITA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

REZERVĂ » close this window
CYCLING,
VALERICA SABO,
60 min, CYCLING STUDIO
Otopeni

Class
CYCLING
Instructor
VALERICA SABO

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
20:00
CYCLING,
HORATIU DUMITRESCU,
60 min, CYCLING STUDIO
Otopeni

Class
CYCLING
Instructor
HORATIU DUMITRESCU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
19.01.2017 11:20:13


 

Programul claselor este indisponibil.






*Dacă nu ştiţi ce adresa de e-mail aţi specificat pentru profilul dvs., vă rugăm să o solicitaţi la recepţia clubului. IMPORTANT : Trebuie să aveţi o adresă de e-mail unică; nu folosiţi aceeaşi adresă de e-mail pentru membri diferiţi.

**Dacă nu aveţi codul pin, vă rugăm să îl solicitaţi la recepţia clubului.

Pentru a face o rezervare trebuie să completaţi adresa dvs. de e-mail şi codul pin.
Puteţi face rezervări doar pentru clasele care încep în următoarele 24 de ore. Dupa salvarea rezervării, veţi primi un e-mail de confirmare.
Daca nu puteţi participa, vă rugăm anulaţi rezervarea folosind linkul din e-mailul de confirmare a rezervării sau la recepţia clubului.

IMPORTANT : Vă rugăm să verificaţi numarul de absenţe pentru rezervarile on-line la care sistemul nu vă va mai permite sa faceţi rezervări în secţiunea `Penalizări clase group fitness`.


 

Anulare rezervare clase group fitness






În cazul în care nu vă mai puteţi prezenta la o clasă pentru care aveţi rezervare facută online, folosiţi formularul de anulare alăturat pentru a anula prezentarea.
Anularea unei rezervări se poate face cu maxim 2 ore înainte de ora la care se desfăşoara clasa. Dupa aceea puteţi anula doar la recepţia clubului.
Este bine să anulaţi o rezervare daca nu vă puteţi prezenta, astfel evitaţi să fiţi penalizaţi de sistem şi să nu mai puteţi efectua rezervări online pentru clasele de aerobic şi cycling.


 
 

PARTENERII NOŞTRI

 

PARTENERI MEDIA

 

WORLD CLASS INTERNATIONAL : BELGIUM | CROATIA | CZECH REPUBLIC | FRANCE | HUNGARY | POLAND | ROMANIA | SERBIA | SWEDEN

 
 
 
x

WorldClass.ro foloseste COOKIES. Navigand in continuare, va exprimati acordul pentru folosirea acestora. Afla detalii >