ORAR GROUP TRAINING

 

Health Academy Downtown SAPTAMANA 03 / 16.01.2017 - 22.01.2017

 

 

Pentru a afla mai multe detalii despre o clasă din orarul de mai jos, faceţi click pe numele clasei şi se va deschide o fereastră cu mai multe detalii.

Pentru a face o rezervare pentru participarea la o clasă, faceţi click pe butonul REZERVĂ ACUM şi completaţi formularul de rezervare. În urma efectuării rezervării veţi primi un e-mail de confirmare cu detaliile rezervării şi cu link-ul pentru anularea participării (dacă e cazul).

Începând cu 27.04.2014, puteţi face rezervări ONLINE în fiecare zi, pentru clasele din ziua următoare, începând cu ora 22:00, de luni până vineri, şi începând cu ora 19:00, sâmbătă şi duminică, şi până înainte cu o oră de începerea clasei. 

Dacă după efectuarea rezervării nu mai puteţi participa la clasă, vă rugăm anulaţi rezervarea folosind linkul din e-mailul de confirmare a rezervării sau la recepţia clubului. Puteţi să anulaţi ONLINE o rezervare fără nicio penalizare până cu maxim 2 ore înainte de începerea clasei sau la RECEPŢIE până cu 30 de minute înainte de începerea clasei. În cazul în care nu aveţi acces la adresa de e-mail, puteţi face rezervări din contul dvs. World Class. 

Puteţi vizualiza penalizările active şi limetele abonamentului (numărul maxim de penalizări permise şi perioada de suspendare a posibilităţii de rezervare online) în contul dvs. World Class.

Pentru orice alte detalii vă rugăm să întrebaţi la recepţie.

 
hour Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
07:00
BODYPUMP™,
ANCA BUCUR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BODYPUMP™
Instructor
ANCA BUCUR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
INTERVAL,
ANCA BUCUR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
INTERVAL
Instructor
ANCA BUCUR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
GRIT™ STRENGTH,
IULIAN PANAIT,
30 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
GRIT™ STRENGTH
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
C-CORE,
ELENA STOIKOVA,
45 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
C-CORE
Instructor
ELENA STOIKOVA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
METABOLIC WORKOUT,
LAURENTIU ILIESCU,
45 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
METABOLIC WORKOUT
Instructor
LAURENTIU ILIESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
07:30
GRIT™ PLYO,
IULIAN PANAIT,
30 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
GRIT™ PLYO
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
08:00
CXWORX™,
ANCA BUCUR,
30 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
CXWORX™
Instructor
ANCA BUCUR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
PILATES,
DIANA OPREA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
PILATES
Instructor
DIANA OPREA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
MONICA TUDOR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
PILATES
Instructor
MONICA TUDOR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BOSU,
ELENA STOIKOVA,
30 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BOSU
Instructor
ELENA STOIKOVA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
ZUMBA,
ADRIELA MORAR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
ZUMBA
Instructor
ADRIELA MORAR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
09:00
PILATES,
MONICA TUDOR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
PILATES
Instructor
MONICA TUDOR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
C-CORE,
MIHAI CIORNEI,
45 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
C-CORE
Instructor
MIHAI CIORNEI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
YOGA,
BOGDAN DOCHIAN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
YOGA
Instructor
BOGDAN DOCHIAN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
YOGA,
BOGDAN DOCHIAN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
YOGA
Instructor
BOGDAN DOCHIAN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
YOGA,
MONICA TUDOR,
90 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
YOGA
Instructor
MONICA TUDOR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
90 min

close this window
YOGA,
IOANA HUDITA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
YOGA
Instructor
IOANA HUDITA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
CORNELIA CONDEESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
PILATES
Instructor
CORNELIA CONDEESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
09:30
AQUA,
ALEXANDRA ANASTASIU,
60 min, POOL
Downtown

Class
AQUA
Instructor
ALEXANDRA ANASTASIU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
AQUA,
IOANA COARNA,
60 min, POOL
Downtown

Class
AQUA
Instructor
IOANA COARNA

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
AQUA,
VERONICA VITALIA,
60 min, POOL
Downtown

Class
AQUA
Instructor
VERONICA VITALIA

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
AQUA,
LAURENTIU ILIESCU,
60 min, POOL
Downtown

Class
AQUA
Instructor
LAURENTIU ILIESCU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
10:00
YOGA,
MONICA TUDOR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
YOGA
Instructor
MONICA TUDOR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
YOGA,
BOGDAN DOCHIAN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
YOGA
Instructor
BOGDAN DOCHIAN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
MONICA TUDOR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
PILATES
Instructor
MONICA TUDOR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
CARMEN ARDELEANU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
PILATES
Instructor
CARMEN ARDELEANU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYPUMP™,
ANDREEA ZARAGIU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BODYPUMP™
Instructor
ANDREEA ZARAGIU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
10:10
ZUMBA,
ADRIELA MORAR,
50 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
ZUMBA
Instructor
ADRIELA MORAR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
50 min

close this window
11:00
BOSU,
CATALIN GROSU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BOSU
Instructor
CATALIN GROSU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYPUMP™,
ILINCA HOTARAN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BODYPUMP™
Instructor
ILINCA HOTARAN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
C-CORE,
ANCA BUCUR,
45 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
C-CORE
Instructor
ANCA BUCUR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
INTERVAL,
RAZVAN PROTASIEVICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
INTERVAL
Instructor
RAZVAN PROTASIEVICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYPUMP™,
CRISTINA CONSTANTINESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BODYPUMP™
Instructor
CRISTINA CONSTANTINESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYPUMP™,
CIPRIAN TOMA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BODYPUMP™
Instructor
CIPRIAN TOMA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
11:30
GRIT™ STRENGTH,
TANASE ANDREI,
30 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
GRIT™ STRENGTH
Instructor
TANASE ANDREI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
12:00
BODYPUMP™,
ANCA BUCUR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BODYPUMP™
Instructor
ANCA BUCUR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYCOMBAT™,
RAZVAN PROTASIEVICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BODYCOMBAT™
Instructor
RAZVAN PROTASIEVICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BOSU,
ANCA BUCUR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BOSU
Instructor
ANCA BUCUR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
KICK BOX,
RAZVAN PROTASIEVICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
KICK BOX
Instructor
RAZVAN PROTASIEVICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
INTERVAL,
CRISTINA CONSTANTINESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
INTERVAL
Instructor
CRISTINA CONSTANTINESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
ZUMBA,
ANA MARIA CALIN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
ZUMBA
Instructor
ANA MARIA CALIN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
GRIT™ PLYO,
TANASE ANDREI,
30 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
GRIT™ PLYO
Instructor
TANASE ANDREI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
13:00
INTERVAL,
ARMANDO LUNGU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
INTERVAL
Instructor
ARMANDO LUNGU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
KICK BOX,
RAZVAN PROTASIEVICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
KICK BOX
Instructor
RAZVAN PROTASIEVICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
14:00
BODYCOMBAT™,
CIPRIAN TOMA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BODYCOMBAT™
Instructor
CIPRIAN TOMA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
INTERVAL,
MIHNEA BEER,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
INTERVAL
Instructor
MIHNEA BEER

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
15:00
BOSU,
ANDREI CRISAN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BOSU
Instructor
ANDREI CRISAN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYCOMBAT™,
MIHNEA BEER,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BODYCOMBAT™
Instructor
MIHNEA BEER

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
18:00
GRIT™ STRENGTH,
BOGDAN POPA,
30 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
GRIT™ STRENGTH
Instructor
BOGDAN POPA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
BODYCOMBAT™,
CIPRIAN TOMA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BODYCOMBAT™
Instructor
CIPRIAN TOMA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
YOGILATES,
CARLOS L'ABBAT,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
YOGILATES
Instructor
CARLOS L'ABBAT

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BOSU,
ANDREI CRISAN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BOSU
Instructor
ANDREI CRISAN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
 
AQUA,
MARILENA NICOARA,
60 min, POOL
Downtown

Class
AQUA
Instructor
MARILENA NICOARA

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
BODYPUMP™,
ANCA BUCUR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BODYPUMP™
Instructor
ANCA BUCUR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
18:30
CXWORX™,
BOGDAN POPA,
30 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
CXWORX™
Instructor
BOGDAN POPA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
19:00
BOSU,
ISABELA LACATUS,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BOSU
Instructor
ISABELA LACATUS

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
METABOLIC WORKOUT,
IULIAN PANAIT,
45 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
METABOLIC WORKOUT
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
ZUMBA,
ADRIELA MORAR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
ZUMBA
Instructor
ADRIELA MORAR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
C-CORE,
CATALIN GROSU,
45 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
C-CORE
Instructor
CATALIN GROSU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
BOSU,
CATALIN GROSU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BOSU
Instructor
CATALIN GROSU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
20:00
BODYPUMP™,
STELIAN CONSTANTIN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
BODYPUMP™
Instructor
STELIAN CONSTANTIN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
CORNELIA CONDEESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
PILATES
Instructor
CORNELIA CONDEESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
DANCE,
MIHNEA BEER,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
DANCE
Instructor
MIHNEA BEER

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
YOGA,
ANDREEA BELU,
60 min, AEROBIC STUDIO
REZERVĂ »
Downtown

Class
YOGA
Instructor
ANDREEA BELU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

REZERVĂ » close this window
KICK BOX,
RAZVAN PROTASIEVICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
KICK BOX
Instructor
RAZVAN PROTASIEVICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
21:00
KICK BOX,
RAZVAN PROTASIEVICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
KICK BOX
Instructor
RAZVAN PROTASIEVICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
C-CORE,
BOGDAN POPA,
45 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
C-CORE
Instructor
BOGDAN POPA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
KICK BOX,
RAZVAN PROTASIEVICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
Downtown

Class
KICK BOX
Instructor
RAZVAN PROTASIEVICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
18.01.2017 14:30:01


Hervis
 
hour Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
07:15
FARTLEK,
IULIAN PANAIT,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
FARTLEK
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FAT BURN/ LEE,
ADRIELA MORAR,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
ADRIELA MORAR

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HILL,
MIHAI BALOIU,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
HILL
Instructor
MIHAI BALOIU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
GABRIEL PANA,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
GABRIEL PANA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
11:00
HIGH END ENDURANCE/ HEE,
ARMANDO LUNGU,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
HIGH END ENDURANCE/ HEE
Instructor
ARMANDO LUNGU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HILL,
MIHAI CIORNEI,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
HILL
Instructor
MIHAI CIORNEI

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
12:00
HILL,
STEFAN CUSURSUZ,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
HILL
Instructor
STEFAN CUSURSUZ

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FAT BURN/ LEE,
ARMANDO LUNGU,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
ARMANDO LUNGU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FARTLEK,
STEFAN CUSURSUZ,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
FARTLEK
Instructor
STEFAN CUSURSUZ

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HIGH END ENDURANCE/ HEE,
ARMANDO LUNGU,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
HIGH END ENDURANCE/ HEE
Instructor
ARMANDO LUNGU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HILL,
ANCA BUCUR,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
HILL
Instructor
ANCA BUCUR

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HILL,
ARMANDO LUNGU,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
HILL
Instructor
ARMANDO LUNGU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
13:00
FAT BURN/ LEE,
LUCIAN HUGEANU HALAS,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
LUCIAN HUGEANU HALAS

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
18:00
FAT BURN/ LEE,
CRISTIAN IONESCU,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
CRISTIAN IONESCU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:05
FARTLEK,
CRISTIAN IONESCU,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
FARTLEK
Instructor
CRISTIAN IONESCU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
LUCIAN HUGEANU HALAS,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
LUCIAN HUGEANU HALAS

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HIGH END ENDURANCE/ HEE,
CATALIN GROSU,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
HIGH END ENDURANCE/ HEE
Instructor
CATALIN GROSU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HILL,
ADRIELA MORAR,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
HILL
Instructor
ADRIELA MORAR

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FAT BURN/ LEE,
ANDREI CRISAN,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
ANDREI CRISAN

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
20:10
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
ANDREI CRISAN,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
ANDREI CRISAN

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HILL,
ARMANDO LUNGU,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
HILL
Instructor
ARMANDO LUNGU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FARTLEK,
IULIAN PANAIT,
60 min, CYCLING STUDIO
Downtown

Class
FARTLEK
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
18.01.2017 14:30:01


 

Programul claselor este indisponibil.






*Dacă nu ştiţi ce adresa de e-mail aţi specificat pentru profilul dvs., vă rugăm să o solicitaţi la recepţia clubului. IMPORTANT : Trebuie să aveţi o adresă de e-mail unică; nu folosiţi aceeaşi adresă de e-mail pentru membri diferiţi.

**Dacă nu aveţi codul pin, vă rugăm să îl solicitaţi la recepţia clubului.

Pentru a face o rezervare trebuie să completaţi adresa dvs. de e-mail şi codul pin.
Puteţi face rezervări doar pentru clasele care încep în următoarele 24 de ore. Dupa salvarea rezervării, veţi primi un e-mail de confirmare.
Daca nu puteţi participa, vă rugăm anulaţi rezervarea folosind linkul din e-mailul de confirmare a rezervării sau la recepţia clubului.

IMPORTANT : Vă rugăm să verificaţi numarul de absenţe pentru rezervarile on-line la care sistemul nu vă va mai permite sa faceţi rezervări în secţiunea `Penalizări clase group fitness`.


 

Anulare rezervare clase group fitness






În cazul în care nu vă mai puteţi prezenta la o clasă pentru care aveţi rezervare facută online, folosiţi formularul de anulare alăturat pentru a anula prezentarea.
Anularea unei rezervări se poate face cu maxim 2 ore înainte de ora la care se desfăşoara clasa. Dupa aceea puteţi anula doar la recepţia clubului.
Este bine să anulaţi o rezervare daca nu vă puteţi prezenta, astfel evitaţi să fiţi penalizaţi de sistem şi să nu mai puteţi efectua rezervări online pentru clasele de aerobic şi cycling.


 
 

PARTENERII NOŞTRI

 

PARTENERI MEDIA

 

WORLD CLASS INTERNATIONAL : BELGIUM | CROATIA | CZECH REPUBLIC | FRANCE | HUNGARY | POLAND | ROMANIA | SERBIA | SWEDEN

 
 
 
x

WorldClass.ro foloseste COOKIES. Navigand in continuare, va exprimati acordul pentru folosirea acestora. Afla detalii >