ORAR GROUP TRAINING

 

Health Academy at Upground SAPTAMANA 03 / 16.01.2017 - 22.01.2017

Pentru a afla mai multe detalii despre o clasă din orarul de mai jos, faceţi click pe numele clasei şi se va deschide o fereastră cu mai multe detalii.

Pentru a face o rezervare pentru participarea la o clasă, faceţi click pe butonul REZERVĂ ACUM şi completaţi formularul de rezervare. În urma efectuării rezervării veţi primi un e-mail de confirmare cu detaliile rezervării şi cu link-ul pentru anularea participării (dacă e cazul).

Începând cu 27.04.2014, puteţi face rezervări ONLINE în fiecare zi, pentru clasele din ziua următoare, începând cu ora 22:00, de luni până vineri, şi începând cu ora 19:00, sâmbătă şi duminică, şi până înainte cu o oră de începerea clasei.

Dacă după efectuarea rezervării nu mai puteţi participa la clasă, vă rugăm anulaţi rezervarea folosind linkul din e-mailul de confirmare a rezervării sau la recepţia clubului. Puteţi să anulaţi ONLINE o rezervare fără nicio penalizare până cu maxim 2 ore înainte de începerea clasei sau la RECEPŢIE până cu 30 de minute înainte de începerea clasei. În cazul în care nu aveţi acces la adresa de e-mail, puteţi face rezervări din contul dvs. World Class. 

Puteţi vizualiza penalizările active şi limetele abonamentului (numărul maxim de penalizări permise şi perioada de suspendare a posibilităţii de rezervare online) în contul dvs. World Class.

Pentru orice alte detalii vă rugăm să întrebaţi la recepţie.

 
hour Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
07:00
BODY PUMP,
SARA BUCURESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
BODY PUMP
Instructor
SARA BUCURESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
GRIT™ STRENGTH,
ALEXANDRA ANASTASIU,
30 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
GRIT™ STRENGTH
Instructor
ALEXANDRA ANASTASIU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
BODYPUMP™,
LAURENTIU ILIESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
BODYPUMP™
Instructor
LAURENTIU ILIESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
INTERVAL,
BEATRICE OLARU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
INTERVAL
Instructor
BEATRICE OLARU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BOSU,
SARA BUCURESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
BOSU
Instructor
SARA BUCURESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
07:30
CXWORX™,
ALEXANDRA ANASTASIU,
30 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
CXWORX™
Instructor
ALEXANDRA ANASTASIU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
08:00
TRX,
DANIEL TOFAN,
45 min, YOGA STUDIO
Upground

Class
TRX
Instructor
DANIEL TOFAN

Location
YOGA STUDIO

Duration
45 min

close this window
TRX,
DANIEL TOFAN,
45 min, YOGA STUDIO
Upground

Class
TRX
Instructor
DANIEL TOFAN

Location
YOGA STUDIO

Duration
45 min

close this window
 
ZUMBA,
BEATRICE OLARU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
ZUMBA
Instructor
BEATRICE OLARU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
08:05
YOGA,
ELENA STOIKOVA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
YOGA
Instructor
ELENA STOIKOVA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
ELENA STOIKOVA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
PILATES
Instructor
ELENA STOIKOVA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
YOGA,
SARA BUCURESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
YOGA
Instructor
SARA BUCURESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
08:10
C CORE,
ALEXANDRA ANASTASIU,
50 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
C CORE
Instructor
ALEXANDRA ANASTASIU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
50 min

close this window
10:00
STEP,
GABRIEL GHITA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
STEP
Instructor
GABRIEL GHITA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
C CORE,
VIOREL UDREA,
50 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
C CORE
Instructor
VIOREL UDREA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
50 min

close this window
11:00
BAG BOXING,
VIOREL UDREA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
BAG BOXING
Instructor
VIOREL UDREA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
12:00
BOSU,
VIOREL UDREA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
BOSU
Instructor
VIOREL UDREA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
METABOLIC WORKOUT,
SARA BUCURESCU,
45 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
METABOLIC WORKOUT
Instructor
SARA BUCURESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
PILATES,
CORNELIA CONDEESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
PILATES
Instructor
CORNELIA CONDEESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
 
TRX,
VIOREL UDREA,
45 min, YOGA STUDIO
Upground

Class
TRX
Instructor
VIOREL UDREA

Location
YOGA STUDIO

Duration
45 min

close this window
BODYPUMP™,
ANCA BUCUR,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
BODYPUMP™
Instructor
ANCA BUCUR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
VIOREL UDREA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
PILATES
Instructor
VIOREL UDREA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
YOGA,
CLARA HUZU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
YOGA
Instructor
CLARA HUZU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
12:05
BODY PUMP,
VIOREL UDREA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
BODY PUMP
Instructor
VIOREL UDREA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
13:15
GRIT™ STRENGTH,
ALEXANDRU MURESANU,
30 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
GRIT™ STRENGTH
Instructor
ALEXANDRU MURESANU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
13:45
GRIT™ PLYO,
ALEXANDRU MURESANU,
30 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
GRIT™ PLYO
Instructor
ALEXANDRU MURESANU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
18:00
BODYCOMBAT™,
CRISTINA CONSTANTINESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
BODYCOMBAT™
Instructor
CRISTINA CONSTANTINESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
CXWORX™,
STEFAN CUSURSUZ,
30 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
CXWORX™
Instructor
STEFAN CUSURSUZ

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
BODYPUMP™,
CRISTINA CONSTANTINESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
BODYPUMP™
Instructor
CRISTINA CONSTANTINESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
GRIT™ PLYO,
STEFAN CUSURSUZ,
30 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
GRIT™ PLYO
Instructor
STEFAN CUSURSUZ

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
C CORE,
CRISTINA CONSTANTINESCU,
50 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
C CORE
Instructor
CRISTINA CONSTANTINESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
50 min

close this window
18:30
INTERVAL,
STEFAN CUSURSUZ,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
INTERVAL
Instructor
STEFAN CUSURSUZ

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
 
AQUA,
ALEXANDRA ANASTASIU,
60 min, POOL
Upground

Class
AQUA
Instructor
ALEXANDRA ANASTASIU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
18:35
BOSU,
LAURENTIU ILIESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
BOSU
Instructor
LAURENTIU ILIESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:00
PILATES,
SARA BUCURESCU,
60 min, YOGA STUDIO
Upground

Class
PILATES
Instructor
SARA BUCURESCU

Location
YOGA STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
LOREDANA ORZA,
60 min, YOGA STUDIO
Upground

Class
PILATES
Instructor
LOREDANA ORZA

Location
YOGA STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
CRISTINA STARK,
60 min, YOGA STUDIO
Upground

Class
PILATES
Instructor
CRISTINA STARK

Location
YOGA STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODY PUMP,
CRISTINA CONSTANTINESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
BODY PUMP
Instructor
CRISTINA CONSTANTINESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
 
TRX,
VIOREL UDREA,
45 min, YOGA STUDIO
Upground

Class
TRX
Instructor
VIOREL UDREA

Location
YOGA STUDIO

Duration
45 min

close this window
19:05
GRIT™ STRENGTH,
CRISTINA CONSTANTINESCU,
30 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
GRIT™ STRENGTH
Instructor
CRISTINA CONSTANTINESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
CXWORX™,
GABRIEL GHITA,
25 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
CXWORX™
Instructor
GABRIEL GHITA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
25 min

close this window
19:30
INTERVAL,
GABRIEL GHITA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
INTERVAL
Instructor
GABRIEL GHITA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:35
BAG BOXING,
CRISTINA CONSTANTINESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
BAG BOXING
Instructor
CRISTINA CONSTANTINESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BAG BOXING,
LAURENTIU ILIESCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
REZERVĂ »
Upground

Class
BAG BOXING
Instructor
LAURENTIU ILIESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

REZERVĂ » close this window
19:40
CXWORX™,
CRISTINA CONSTANTINESCU,
30 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
CXWORX™
Instructor
CRISTINA CONSTANTINESCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
20:00
TRX,
COSMIN CHIRITA,
45 min, YOGA STUDIO
Upground

Class
TRX
Instructor
COSMIN CHIRITA

Location
YOGA STUDIO

Duration
45 min

close this window
20:15
ZUMBA,
ANA MARIA CALIN,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
ZUMBA
Instructor
ANA MARIA CALIN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
20:30
YOGA,
IOANA HUDITA,
60 min, AEROBIC STUDIO
Upground

Class
YOGA
Instructor
IOANA HUDITA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
17.01.2017 22:40:07


Hervis
 
hour Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
07:00
FARTLEK,
MIHAI BALOIU,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
FARTLEK
Instructor
MIHAI BALOIU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FAT BURN/ LEE,
ALEXANDRA ANASTASIU,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
ALEXANDRA ANASTASIU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
MIHAI BALOIU,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
MIHAI BALOIU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
11:00
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
ALEXANDRU MURESANU,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
ALEXANDRU MURESANU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
12:00
FAT BURN/ LEE,
CIPRIAN NITA,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
CIPRIAN NITA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
DANIEL TOFAN,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
DANIEL TOFAN

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HIGH END ENDURANCE/ HEE,
ANDREI PENU,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
HIGH END ENDURANCE/ HEE
Instructor
ANDREI PENU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FAT BURN/ LEE,
ALEXANDRU MURESANU,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
ALEXANDRU MURESANU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
18:30
HIGH END ENDURANCE/ HEE,
CIPRIAN TOMA,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
HIGH END ENDURANCE/ HEE
Instructor
CIPRIAN TOMA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FAT BURN/ LEE,
ANCA BUCUR,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
ANCA BUCUR

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FARTLEK,
COSMIN CHIRITA,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
FARTLEK
Instructor
COSMIN CHIRITA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
STEFAN CUSURSUZ,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
STEFAN CUSURSUZ

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HILL,
ALEXANDRU MURESANU,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
HILL
Instructor
ALEXANDRU MURESANU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:30
HILL,
ALEXANDRA ANASTASIU,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
HILL
Instructor
ALEXANDRA ANASTASIU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FAT BURN/ LEE,
ALEXANDRU STEFANESCU,
60 min, CYCLING STUDIO
REZERVĂ »
Upground

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
ALEXANDRU STEFANESCU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

REZERVĂ » close this window
19:35
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
ALEXANDRU MURESANU,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
ALEXANDRU MURESANU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HIGH END ENDURANCE/ HEE,
VIOREL UDREA,
60 min, CYCLING STUDIO
Upground

Class
HIGH END ENDURANCE/ HEE
Instructor
VIOREL UDREA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
17.01.2017 22:40:07


 

Programul claselor este indisponibil.






*Dacă nu ştiţi ce adresa de e-mail aţi specificat pentru profilul dvs., vă rugăm să o solicitaţi la recepţia clubului. IMPORTANT : Trebuie să aveţi o adresă de e-mail unică; nu folosiţi aceeaşi adresă de e-mail pentru membri diferiţi.

**Dacă nu aveţi codul pin, vă rugăm să îl solicitaţi la recepţia clubului.

Pentru a face o rezervare trebuie să completaţi adresa dvs. de e-mail şi codul pin.
Puteţi face rezervări doar pentru clasele care încep în următoarele 24 de ore. Dupa salvarea rezervării, veţi primi un e-mail de confirmare.
Daca nu puteţi participa, vă rugăm anulaţi rezervarea folosind linkul din e-mailul de confirmare a rezervării sau la recepţia clubului.

IMPORTANT : Vă rugăm să verificaţi numarul de absenţe pentru rezervarile on-line la care sistemul nu vă va mai permite sa faceţi rezervări în secţiunea `Penalizări clase group fitness`.


 

Anulare rezervare clase group fitness






În cazul în care nu vă mai puteţi prezenta la o clasă pentru care aveţi rezervare facută online, folosiţi formularul de anulare alăturat pentru a anula prezentarea.
Anularea unei rezervări se poate face cu maxim 2 ore înainte de ora la care se desfăşoara clasa. Dupa aceea puteţi anula doar la recepţia clubului.
Este bine să anulaţi o rezervare daca nu vă puteţi prezenta, astfel evitaţi să fiţi penalizaţi de sistem şi să nu mai puteţi efectua rezervări online pentru clasele de aerobic şi cycling.


 
 

PARTENERII NOŞTRI

 

PARTENERI MEDIA

 

WORLD CLASS INTERNATIONAL : BELGIUM | CROATIA | CZECH REPUBLIC | FRANCE | HUNGARY | POLAND | ROMANIA | SERBIA | SWEDEN

 
 
 
x

WorldClass.ro foloseste COOKIES. Navigand in continuare, va exprimati acordul pentru folosirea acestora. Afla detalii >