ORAR GROUP TRAINING

 

Health Academy at the Grand SAPTAMANA 03 / 16.01.2017 - 22.01.2017

Pentru a afla mai multe detalii despre o clasă din orarul de mai jos, faceţi click pe numele clasei şi se va deschide o fereastră cu mai multe detalii.

Pentru a face o rezervare pentru participarea la o clasă, faceţi click pe butonul REZERVĂ ACUM şi completaţi formularul de rezervare. În urma efectuării rezervării veţi primi un e-mail de confirmare cu detaliile rezervării şi cu link-ul pentru anularea participării (dacă e cazul).

Începând cu 27.04.2014, puteţi face rezervări ONLINE în fiecare zi, pentru clasele din ziua următoare, începând cu ora 22:00, de luni până vineri, şi începând cu ora 19:00, sâmbătă şi duminică, şi până înainte cu o oră de începerea clasei.

Dacă după efectuarea rezervării nu mai puteţi participa la clasă, vă rugăm anulaţi rezervarea folosind linkul din e-mailul de confirmare a rezervării sau la recepţia clubului. Puteţi să anulaţi ONLINE o rezervare fără nicio penalizare până cu maxim 2 ore înainte de începerea clasei sau la RECEPŢIE până cu 30 de minute înainte de începerea clasei. În cazul în care nu aveţi acces la adresa de e-mail, puteţi face rezervări din contul dvs. World Class. 

Puteţi vizualiza penalizările active şi limetele abonamentului (numărul maxim de penalizări permise şi perioada de suspendare a posibilităţii de rezervare online) în contul dvs. World Class.

Pentru orice alte detalii vă rugăm să întrebaţi la recepţie.

 
hour Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
07:00
TRX,
FLORIN PALEA,
45 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
TRX
Instructor
FLORIN PALEA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
INTERVAL,
ALEXANDRU MARCU,
45 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
INTERVAL
Instructor
ALEXANDRU MARCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
SWITCHING,
FLORIN PALEA,
60 min, SWITCHING / QUENNAX STUDIO
At the Grand

Class
SWITCHING
Instructor
FLORIN PALEA

Location
SWITCHING / QUENNAX STUDIO

Duration
60 min

close this window
 
C-CORE,
ANDREI MUTU,
45 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
C-CORE
Instructor
ANDREI MUTU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
INTERVAL,
GABRIEL GHITA,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
INTERVAL
Instructor
GABRIEL GHITA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
SWITCHING,
IULIAN PANAIT,
60 min, SWITCHING / QUENNAX STUDIO
At the Grand

Class
SWITCHING
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
SWITCHING / QUENNAX STUDIO

Duration
60 min

close this window
 
TRX,
ILINCA HOTARAN,
45 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
TRX
Instructor
ILINCA HOTARAN

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
07:45
STEP,
ALEXANDRU MARCU,
30 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
STEP
Instructor
ALEXANDRU MARCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
10:00
INTERVAL,
GABRIEL GHITA,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
INTERVAL
Instructor
GABRIEL GHITA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
 
AQUA,
ELENA STOIKOVA,
60 min, POOL
At the Grand

Class
AQUA
Instructor
ELENA STOIKOVA

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
AQUA,
LAURENTIU ILIESCU,
60 min, POOL
At the Grand

Class
AQUA
Instructor
LAURENTIU ILIESCU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
PILATES,
ELENA STOIKOVA,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
PILATES
Instructor
ELENA STOIKOVA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYCOMBAT™,
CRISTIAN CROITORU,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
BODYCOMBAT™
Instructor
CRISTIAN CROITORU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
 
AQUA,
LAURENTIU ILIESCU,
60 min, POOL
At the Grand

Class
AQUA
Instructor
LAURENTIU ILIESCU

Location
POOL

Duration
60 min

close this window
YOGA,
ELENA STOIKOVA,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
YOGA
Instructor
ELENA STOIKOVA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
TRX,
GABRIEL PANA,
45 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
TRX
Instructor
GABRIEL PANA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
ZUMBA,
ADRIELA MORAR,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
ZUMBA
Instructor
ADRIELA MORAR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
11:00
ZUMBA,
ADRIELA MORAR,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
ZUMBA
Instructor
ADRIELA MORAR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYPUMP™,
ANDREEA PAVEL,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
BODYPUMP™
Instructor
ANDREEA PAVEL

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
KICK BOX,
RAZVAN PROTASIEVICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
KICK BOX
Instructor
RAZVAN PROTASIEVICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
TRX,
COSTEL ROTARU,
45 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
TRX
Instructor
COSTEL ROTARU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
INTERVAL,
RAZVAN PROTASIEVICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
INTERVAL
Instructor
RAZVAN PROTASIEVICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYCOMBAT™,
RAZVAN PROTASIEVICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
BODYCOMBAT™
Instructor
RAZVAN PROTASIEVICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
METABOLIC WORKOUT,
ANDREI MUTU,
45 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
METABOLIC WORKOUT
Instructor
ANDREI MUTU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
12:00
C-CORE,
ELENA STOIKOVA,
45 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
C-CORE
Instructor
ELENA STOIKOVA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
PILATES,
ELENA STOIKOVA,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
PILATES
Instructor
ELENA STOIKOVA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
ZUMBA,
ADRIELA MORAR,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
ZUMBA
Instructor
ADRIELA MORAR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
MONICA TUDOR,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
PILATES
Instructor
MONICA TUDOR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
PILATES,
ISABELA LACATUS,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
PILATES
Instructor
ISABELA LACATUS

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
YOGA,
ANDREEA BELU,
90 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
YOGA
Instructor
ANDREEA BELU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
90 min

close this window
12:30
YOGA,
MONICA TUDOR,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
YOGA
Instructor
MONICA TUDOR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
15:00
KICK BOX,
RAZVAN PROTASIEVICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
KICK BOX
Instructor
RAZVAN PROTASIEVICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
18:00
TRX,
COSTEL ROTARU,
45 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
TRX
Instructor
COSTEL ROTARU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
PILATES,
MONICA TUDOR,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
PILATES
Instructor
MONICA TUDOR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
SWITCHING,
IULIAN PANAIT,
60 min, SWITCHING / QUENNAX STUDIO
At the Grand

Class
SWITCHING
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
SWITCHING / QUENNAX STUDIO

Duration
60 min

close this window
INTERVAL,
GABRIEL GHITA,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
INTERVAL
Instructor
GABRIEL GHITA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
STEP,
GABRIEL GHITA,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
STEP
Instructor
GABRIEL GHITA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
18:30
CXWORX™,
ANDREEA PAVEL,
30 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
CXWORX™
Instructor
ANDREEA PAVEL

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

close this window
SWITCHING,
FLORIN PALEA,
60 min, SWITCHING / QUENNAX STUDIO
At the Grand

Class
SWITCHING
Instructor
FLORIN PALEA

Location
SWITCHING / QUENNAX STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:00
BODY PUMP,
ANDREEA PAVEL,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
BODY PUMP
Instructor
ANDREEA PAVEL

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
INTERVAL,
ANDREEA PAVEL,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
INTERVAL
Instructor
ANDREEA PAVEL

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
 
YOGA,
ELENA STOIKOVA,
60 min, SWITCHING / QUENNAX STUDIO
At the Grand

Class
YOGA
Instructor
ELENA STOIKOVA

Location
SWITCHING / QUENNAX STUDIO

Duration
60 min

close this window
SUPER FUNCTIONAL,
ILINCA HOTARAN,
45 min, SWITCHING / QUENNAX STUDIO
At the Grand

Class
SUPER FUNCTIONAL
Instructor
ILINCA HOTARAN

Location
SWITCHING / QUENNAX STUDIO

Duration
45 min

close this window
KICK BOX,
RAZVAN PROTASIEVICI,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
KICK BOX
Instructor
RAZVAN PROTASIEVICI

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
BODYCOMBAT™,
ALEXANDRU MARCU,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
BODYCOMBAT™
Instructor
ALEXANDRU MARCU

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:05
BODYPUMP™,
ANDREEA PAVEL,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
BODYPUMP™
Instructor
ANDREEA PAVEL

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:15
SWITCHING,
COSTEL ROTARU,
60 min, SWITCHING / QUENNAX STUDIO
At the Grand

Class
SWITCHING
Instructor
COSTEL ROTARU

Location
SWITCHING / QUENNAX STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:30
YOGA,
ELENA STOIKOVA,
60 min, SWITCHING / QUENNAX STUDIO
REZERVĂ »
At the Grand

Class
YOGA
Instructor
ELENA STOIKOVA

Location
SWITCHING / QUENNAX STUDIO

Duration
60 min

REZERVĂ » close this window
20:00
PILATES,
MONICA TUDOR,
60 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
PILATES
Instructor
MONICA TUDOR

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
60 min

close this window
TRX,
FLORIN PALEA,
45 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
TRX
Instructor
FLORIN PALEA

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
GRIT™ STRENGTH,
IULIAN PANAIT,
30 min, AEROBIC STUDIO
REZERVĂ »
At the Grand

Class
GRIT™ STRENGTH
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

REZERVĂ » close this window
TRX,
IULIAN PANAIT,
45 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
TRX
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
20:10
STRETCH,
ANDREEA PAVEL,
45 min, AEROBIC STUDIO
At the Grand

Class
STRETCH
Instructor
ANDREEA PAVEL

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
45 min

close this window
20:30
GRIT™ PLYO,
IULIAN PANAIT,
30 min, AEROBIC STUDIO
REZERVĂ »
At the Grand

Class
GRIT™ PLYO
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
AEROBIC STUDIO

Duration
30 min

REZERVĂ » close this window
17.01.2017 16:00:02


Hervis
 
hour Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
07:00
FAT BURN/ LEE,
SILVIU NICOLAESCU,
30 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
SILVIU NICOLAESCU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
30 min

close this window
07:30
FAT BURN/ LEE,
GABRIEL PANA,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
GABRIEL PANA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
ILINCA HOTARAN,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
ILINCA HOTARAN

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FARTLEK,
SILVIU NICOLAESCU,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
FARTLEK
Instructor
SILVIU NICOLAESCU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
09:00
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
ANDREI MUTU,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
ANDREI MUTU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FARTLEK,
FLORIN PALEA,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
FARTLEK
Instructor
FLORIN PALEA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
10:00
FARTLEK,
FLORIN PALEA,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
FARTLEK
Instructor
FLORIN PALEA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
HILL,
ANDREI MUTU,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
HILL
Instructor
ANDREI MUTU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
15:00
HIGH END ENDURANCE/ HEE,
GABRIEL PANA,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
HIGH END ENDURANCE/ HEE
Instructor
GABRIEL PANA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
18:30
HIGH END ENDURANCE/ HEE,
IULIAN PANAIT,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
HIGH END ENDURANCE/ HEE
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FAT BURN/ LEE,
FLORIN PALEA,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
FAT BURN/ LEE
Instructor
FLORIN PALEA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
EXTENSIVE INTERVAL/ EI,
IULIAN PANAIT,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
EXTENSIVE INTERVAL/ EI
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:00
HILL,
CRISTIAN IONESCU,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
HILL
Instructor
CRISTIAN IONESCU

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
FARTLEK,
IULIAN PANAIT,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
FARTLEK
Instructor
IULIAN PANAIT

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
19:35
FARTLEK,
GABRIEL PANA,
60 min, CYCLING STUDIO
At the Grand

Class
FARTLEK
Instructor
GABRIEL PANA

Location
CYCLING STUDIO

Duration
60 min

close this window
17.01.2017 16:00:02


 

Programul claselor este indisponibil.






*Dacă nu ştiţi ce adresa de e-mail aţi specificat pentru profilul dvs., vă rugăm să o solicitaţi la recepţia clubului. IMPORTANT : Trebuie să aveţi o adresă de e-mail unică; nu folosiţi aceeaşi adresă de e-mail pentru membri diferiţi.

**Dacă nu aveţi codul pin, vă rugăm să îl solicitaţi la recepţia clubului.

Pentru a face o rezervare trebuie să completaţi adresa dvs. de e-mail şi codul pin.
Puteţi face rezervări doar pentru clasele care încep în următoarele 24 de ore. Dupa salvarea rezervării, veţi primi un e-mail de confirmare.
Daca nu puteţi participa, vă rugăm anulaţi rezervarea folosind linkul din e-mailul de confirmare a rezervării sau la recepţia clubului.

IMPORTANT : Vă rugăm să verificaţi numarul de absenţe pentru rezervarile on-line la care sistemul nu vă va mai permite sa faceţi rezervări în secţiunea `Penalizări clase group fitness`.


 

Anulare rezervare clase group fitness






În cazul în care nu vă mai puteţi prezenta la o clasă pentru care aveţi rezervare facută online, folosiţi formularul de anulare alăturat pentru a anula prezentarea.
Anularea unei rezervări se poate face cu maxim 2 ore înainte de ora la care se desfăşoara clasa. Dupa aceea puteţi anula doar la recepţia clubului.
Este bine să anulaţi o rezervare daca nu vă puteţi prezenta, astfel evitaţi să fiţi penalizaţi de sistem şi să nu mai puteţi efectua rezervări online pentru clasele de aerobic şi cycling.


 
 

PARTENERII NOŞTRI

 

PARTENERI MEDIA

 

WORLD CLASS INTERNATIONAL : BELGIUM | CROATIA | CZECH REPUBLIC | FRANCE | HUNGARY | POLAND | ROMANIA | SERBIA | SWEDEN

 
 
 
x

WorldClass.ro foloseste COOKIES. Navigand in continuare, va exprimati acordul pentru folosirea acestora. Afla detalii >