Earn your summer body!

Data postării: 2013-05-31

Cu cât cumperi mai repede, cu atât economiseşti mai mult!
Preţ special pentru 1 an de Abonament Club Full Time:

World Class Health Academy Downtown:

Iulie: 725 Euro
August: 765 Euro

Contact:
Dan Ciornei
E-mail: dan.ciornei@worldclass.ro
Telefon: (0040) 728 837 772

World Class Health Academy at the Grand:

Iulie: 725 Euro
August: 765 Euro

Contact:
Elena Stoikova
E-mail: elena.stoikova@worldclass.ro
Telefon(0040) 726 206 604

World Class Health Academy at InCity:

Iulie: 725 Euro
August: 765 Euro

Contact:
Miruna Anghelache
E-mail: miruna.anghelache@worldclass.ro
Telefon(0040) 723 689 211

World Class Fitness and Spa Jolie Ville:

Iulie: 555 Euro
August: 585 Euro

Contact:
Oana Miron
E-mail: oana.miron@worldclass.ro
Telefon(0040) 735 011 843

World Class Fitness Center at Plaza România

Iulie345 Euro
August: 365 Euro

Contact:
Monica Petre
E-mail: monica.petre@worldclass.ro
Telefon: (0040) 735 209 002

World Class Health Academy at Upground:

Iulie565 Euro
August: 595 Euro

Contact:
Lavinia Negrilă
E-mail: lavinia.negrila@worldclass.ro
Telefon(0040) 729 618 700

World Class Fitness Center America House:

Iulie: 435 Euro
August: 465 Euro

Contact:
Christa De-Anna
E-mail: christa.deanna@worldclass.ro
Telefon(0040) 725 558 759

World Class Health Academy Cluj:

Iulie: 373 Euro
August: 403 Euro

Contact:
Mariana Marincus
E-mail: marincus.mariana@worldclass.ro
Telefon(0040) 720 501 191

World Class Health Academy Timisoara:

Abonament Club Full Time pe trei luni:
Gym sau Aerobic: 399 Lei (TVA inclus)
Gym şi Aerobic: 499 Lei (TVA inclus)

Contact:
Diana Ruscu

E-mail: diana.ruscu@worldclass.ro
Telefon
:
(0040) 256 210 108

Achiziţionează acum abonamentul şi invitatul tău poate beneficia de o lună gratis de antrenament!*
Număr limitat de abonamente! Preţurile abonamentelor nu includ TVA.

*Oferta nu este valabilă pentru World Class Health Academy Timisoara.