Crazy Christmas Offers

Data postării: 2013-11-22

25 noiembrie – 8 decembrie
Reduceri până la 60% pentru primele 50 de abonamente din fiecare club.*

605 Eur + TVA – Health Academy Downtown
Christa De-Anna 
tel. 0725 558 759
Christa.deanna@worldclass.ro

605 Eur + TVA – Health Academy at the Grand
Elena Stoikova
tel. 0726 206 604
elena.stoikova@worldclass.ro

605 Eur + TVA – Health Academy at InCity
Miruna Anghelache
tel. 0723 689 211
miruna.anghelache@worldclass.ro

507 Eur + TVA – Fitness & Spa Jolie Ville
Oana Miron
tel. 0735 011 843
oana.miron@worldclass.ro

523 Eur + TVA – Health Academy at Upground
Lavinia Negrilă
tel. 0729 618 700
lavinia.negrila@worldclass.ro

390 Eur + TVA – Fitness Center America House
Ana Avramescu
tel. 0720 020 974
Ana.Avramescu@worldclass.ro

320 Eur + TVA – Fitness Center at Plaza Romania
Monica Petre
tel. 0735 209 002
monica.petre@worldclass.ro

363 Eur + TVA – Health Academy Cluj
Maria Chiuzbaian
tel. 0720 501 191
maria.chiuzbaian@worldclass.ro

*Health Academy Timişoara şi Fitness Center at Promanada nu fac parte din această promoţie!